Запрошуємо Вас на наш сайт

Із давніх-давен усі народи вірять в те, що слово має надприродню, дуже велику силу… Словом можна людину довести до відчаю і, навіть, до смерті, а також словом можна кожну людину підтримати, допомогти доброю порадою і, навіть, воскресити її.

Навіть Господь Бог все, що є на світі, створив єдиним Словом Своїм і, наприкінці, став таким чоловіком, як і ми “СЛОВО ПЛОТЬ БЫСТЬ И ВСИЛИСЯ В НЫ”(Ін.1,14), щоб пожити між нами та спасти нас. Господь Іісус Христос одним словом Своїм створив багато чудес та сказав, що хто буде мати віру(о диво!!! як зерно гірчиці – дуже мізерне), то зможе подібно Йому творити “неможливе”.

Ми бачимо, як тісно пов’язані між собою в реальному житті віра та слово. Слово – це, в першу чергу, Сам Спаситель наш Господь Іісус Христос; це молитва; але це й кожне слово, за яке ми повинні будемо відповісти перед Богом; це кожна книга та кожен сайт, які доносять до людини мертве (наповнене смерті та пагуби) слово або живе слово.

Дорогі брати та сестри во Христі, нехай же наш сайт кожному подарує мир, радість, спокій, користь для душі та все потрібне для спасіння!
Миру та любові Вам!
    Настоятель храму.