У Вербну неділю Предстоятель очолив святкове богослужіння у Києво-Печерській Лаврі

28 квітня, у Вербну неділю, свято Входу Господнього до Єрусалима, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій звершив Божественну літургію у Свято-Успенській Києво-Печерській Лаврі.
Святкове богослужіння за участі Предстоятеля Української Православної Церкви відбулось у храмі в ім’я преподобного Агапіта Печерського.
Блаженнішому владиці співслужили керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, митрополит Васильківський Іоасаф, митрополит Шепетівський і Славутський Євсевій, єпископ Ірпінський Лавр, єпископ Бородянський Марк, духовенство обителі та гості у священному сані.

Після читання Святого Євангелія Блаженніший архіпастир звернувся до вірян зі словом проповіді.
На сугубій єктенії піднесли до Господа особливі прохання про мир на українській землі і позбавлення від ворога; щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки; про благословіння Боже людям доброї волі, які допомагають нужденним. У молитві після єктенії Блаженніший архіпастир попросив у Бога милості українському народу, щоб Господь умудрив владу, зміцнив мужністю воїнів, звільнив полонених, зцілив хворих та дав прихисток тим, хто позбавлений дому.
Блаженніший Митрополит Онуфрій звершив дияконську хіротонію монаха Петра (Штефанюка), студента І курсу магістратури Київської духовної академії.
Після Літургії Предстоятель та священнослужителі звершили чин славлення перед іконою Входу Господа до Єрусалима. Потім Блаженніший владика прочитав особливу молитву з нагоди свята. Після відпусту архіпастир привітав вірян і окропив вербові гілки та паству святою водою.