ПРЕДСТОЯТЕЛЬ УПЦ РОЗПОВІВ, У ЧОМУ ВІДМІННІСТЬ ВІРИ РОЗУМУ ТА СЕРЦЯ

Люди, які мають велику віру серця, здатні творити великі чудеса.
Як повідомляє Центр інформації УПЦ
з посиланням на news.church.ua,
про це сказав Предстоятель Української Православної Церкви Митрополит Онуфрій у проповіді.

«Віра розуму народжується від того, що ми щось прочитали, почули, самі поміркували, подивилися на природу, на її гармонію, на все, що нас оточує, і таким чином дійшли до висновку, що є Бог, Творець неба і землі, Владика всього створеного», – пояснив Блаженніший.
Він зазначив, що інший вид віри, віра серця, не з’являється одразу, а поступово виростає в нас, в міру того, як ми виконуємо Божественні заповіді.
«Коли людина виконує Божественні заповіді, то вона на досвіді переконується у тому, що усі ми – це творіння Божі, які живуть завдяки дарам нашого Творця. Ось це і є віра серця», – наголосив Архіпастир.
Предстоятель звернув увагу, що люди, які мають велику віру серця, здатні творити великі чудеса. Він також зауважив, що зростання людини у вірі серця не має меж і усі ми повинні вдосконалюватися у цій вірі.
«Чим більше пізнаємо Бога, тим більше ми стаємо блаженними, навіть ще тут на землі. І хоча благочестиве життя, яке дає людині серцеву віру і приводить до пізнання Бога, буває складним, проте, як наголосив Його Блаженство, людина, котра бореться із собою за те, щоб жити не за своїми бажаннями, а за Божими заповідями, всередині себе відчуває певну солодкість. Ця солодкість є зачатком того блаженства, заради якого людина створена Богом і яке повною мірою їй буде подароване, коли вона завершить земне життя», – сказав Блаженніший.
На завершення, Митрополит Онуфрій побажав усім, щоб наше життя завжди вибудовувалося на Божественних законах, бо це корисно для нас, для тих, хто поряд з нами, для нашого народу і для всього світу. «Коли людина грішить, то гріхом вона отруює себе, все те, що її оточує, і всю землю», – додав він.
«Нехай Господь допомагає нам жити за священними законами, щоб в майбутньому віці бути причасниками блаженства в Царстві Небесному», – побажав Предстоятель.
Фото: lavra.ua