СВЯЩЕННИК УПЦ ПОЯСНИВ, ЧОМУ НЕБЕЗПЕЧНО НОСИТИ ЧЕРВОНУ НИТКУ

Пов’язування червоної вовняної нитки на руку – каббалістична іудейська традиція, яка несе антихристиянський зміст.
Як повідомляє Центр інформації УПЦ
із посиланням на портал «Православная жизнь»,
про це розповів священник Андрій Чиженко.

«Каббалістична традиція – це відкидання класичного іудаїзму. Це магія, що маскується під виглядом юдейства. Христос для іудея – «лжемесія». Виходячи з цього, дуже сумно, коли православний християнин, який дочекався свого Месію – Іісуса Христа, носінням червоної нитки відкидає Його та переходить у табір до юдействующих», – нагадав священник.
Він пояснив, що якщо це сталося, то в цьому гріху необхідно сповідатися у священника.
Однак, за словами клірика УПЦ, часто люди, які пов’язують червону нитку, мають напівмовний погляд на мир та релігію.
«Не всі люди, які пов’язують червоні нитки, є переконаними свідомими прихильниками іудейської релігії. Швидше за все, вони мають напівмовний погляд на світ і на релігію – захиститися від пристріту та такого іншого всіма доступними для них методами. І в храмі свічку поставити, і каббалістичною ниткою пов’язатися, і батюшку запросити будинок освятити, і до бабки сходити, і молитву «Отче наш» прочитати, і ікону «Семистрільну» над дверима повісити, а поруч з нею підкову і турецьке «око Фатіми», щоб вже напевно. Але в очах Бога подібна теплохладність є тяжким гріхом», – наголосив священник.
Він підкреслив, що такі люди «хочуть хочуть поставити релігію собі в служіння для того, щоб тішити гординю або марнославство, або сріблолюбство, або інші якісь гріхи».
«Люди, які відкинули Бога і звели на престолі свого серця нового кумира-самого себе. Такі готові і до церкви піти, і до бабки, і нитку червону пов’язати, і в індуїстському храмі сандалову паличку перед божеством слона запалити. Їм все одно, яка релігія за великим рахунком. Аби виконувалися їхні бажання», – розповів отець Андрій.
Він закликав відмовитися від невігластва та забобонів і сподіватися не на амулети та червоні нитки, а на Господа, який є Джерелом усіх благ.