ПРЕДСТОЯТЕЛЬ УПЦ РОЗПОВІВ, ЯК ЛЮДИНА МОЖЕ ПОТРАПИТИ ДО РАЮ

Досягти раю можна завдяки молитві, покаянню, посту та добрим ділам.
Як повідомляє Центр інформації УПЦ
з посиланням на news.church.ua,
про це сказав Блаженніший Митрополит Онуфрій у своїй проповіді.

«Ми смиренно дякуємо нашому Спасителю, Господу Іісусу Христу за ту велику любов, якою Він обійняв усе людство, увесь світ, якою Він покрив наші немочі, гріхи та знищив їх, якою Він подарував нам знову дар вічного життя і блаженства, повернув нам загублений Рай. За ту любов, яка зігріває кожного з нас і тепер, на шляхах нашого земного життя, тому що якби Бог не зігрівав нас Своєю любов’ю, Своєю благодаттю, то ніяка людина не змогла б жити на землі. Ми живемо благодаттю Божою, яка дарована людству і яка умножилась через Воскресіння Спасителя нашого і Господа Іісуса Христа», – сказав Предстоятель.
Блаженніший пояснив, що кожній людині, для того, щоб бути жителем Раю, треба тільки побажати, але це бажання має свої конкретні форми.
«Господь за нас все зробив. Треба тільки побажати й ці бажання наші виражаються у своїх формах це молитва, як вираз нашого бажання бути чистим і спасенним, покаяння, піст, добрі діла, все добре, що написано у Святому Письмі, що ми маємо виконувати. Все це є символи нашого бажання бути спасенним, а спасає людину Божественна благодать, яка дається людині даром ради спасіння, ради Воскресіння із мертвих Господа і Спасителя нашого Іісуса Христа», – підсумував Митрополит Онуфрій.