В УПЦ РОЗПОВІЛИ, У ЯКОМУ ВІЦІ ВОСКРЕСНУТЬ НАШІ ТІЛА

 

Людське тіло після загального воскресіння не матиме вже жодного віку, але буде наділене такими властивостями, які незбагненні для нас зараз.

Як повідомляє Центр інформації УПЦ,
https://www.facebook.com/church.information.center/
про це сказав викладач Київської духовної академії диякон Андрій Музольф у коментарі порталу «Православная жизнь».
https://pravlife.org/…/v-kakom-vozraste-voskresnut-nashi-te…

«Надія на воскресіння мертвих є одним із найсуттєвіших чинників православної віри. Преподобний Макарій Єгипетський каже: якщо наша душа поєдналася з Богом, то тіло вже ніяк не може не воскреснути, тому що не може безслідно загинути те, що отримало свою частину в Бозі як джерелі Життя», – нагадав отець Андрій.

Він розповів, що Святе Письмо нічого не говорить власне про вік тих тіл, які воскреснуть, однак у святих отців і богословів існують деякі припущення.

«У Книзі Одкровення, яка більше за інших Книг Біблії розповідає про останні дні цього світу і майбутнє життя, говориться, що в Царстві Христовому «часу вже не буде» (10:6). Тлумачачи дані слова, святитель Андрій Кесарійський зазначає, що після Страшного суду відкриється Царство Слави, яке не матиме звичайного для нас часу обчислення, тому що Вічність не піддається жодному обчисленню. Отже, на думку святих отців, людське тіло, яке удостоїлося воскресіння, не матиме вже жодного вікового визначення, але буде наділене такими властивостями, які незбагненні для нас зараз», – зазначив викладач Київських духовних шкіл.

У Царстві Божому, за словами святого апостола Павла, кожен досягне «в міру повного віку Христового» (Еф. 4:13), тобто досягне, як говорить про це святитель Іоанн Золотоуст, досконалого, наскільки це, звичайно, нам буде можливо, пізнання Бога.

«Наш «вік» після воскресіння визначатиметься не роками, не тими чи іншими віковими періодами, але насамперед ступенем наближення до Бога», – підсумував отець Андрій Музольф.